První listopadový den si budou obyvatelé Nymburka a okolí dlouho pamatovat. Do středočeského města přijede totiž nejúspěšnější český zpěvák všech dob, několikanásobný držitel zlatých slavíků, mistr Karel Gott, kterého doprovodí známá kapela Jiřího Dvořáka, Boom ! Band.

Legendární zpěvák, který je známý i v několika dalších zemích Evropy, je po prázdninách, které trávil se svou rodinou jak v Čechách, tak v zahraničí, odpočatý. ,,Cítím se skvěle, jsem v nejlepší kondici a moc se těším na všechna má vystoupení,“ sdělil českému médiu sám Karel Gott.

Spolu s českým mistrem přijede i ženské zastoupení. Ve sportovní hale vystoupí dále stálice české populární hudby Jitka Zelenková, která má na svém kontě sedmnáct sólových alb, a držitelka ceny Thálie pro rok 2010, muzikálová herečka a zpěvačka, Dasha.

Akci moderuje nejlepší český moderátor
Nepřilákají-li mladé fanoušky na akci interpreti, možná je přiláká někdo jiný. Velký večer bude totiž moderovat jeden z nejúspěšnějších moderátorů České republiky, idol mnoha dívek, Leoš Mareš.

Nymburský večer se koná již 1. listopadu od 19:00. Vstup do haly bude možný od 18 hodin. Vzhledem k enormnímu zájmu o akci neváhejte se zakoupením vstupenky, kterou můžete snadno pořídit na internetu v síti TICKESTREAM již od 690 Kč.

Osobně si svou vstupenku můžete zakoupit přímo ve městě Nymburk, a to v Divadle Nymburk nebo v CA Tereza. Daleko nemusí chodit ani občané z Poděbrad. Ti si mohou pro vstupenku dojít do turistického centra v Poděbradech.