Kolín má malý podnikatelský inkubátor. Nachází se v garáži skoro v centru města a nepotřebuje horentní dotace. Tři mladí Kolíňané spojení v české firmě v něm vyrábějí nejen bytelná vodítka pro psy a snaží se uplatnit na rozvinutém trhu. Jedním z kanálů pro zákazníky a zároveň cestou, jak k ním výrobky dostat, je e-shop na webové adrese http://lovedogs.cz/. Další možností je prodej přes kamenné obchody, zverimexy apod.

Vodítka a hračky vyrábí z horolezeckých lan a jak už bylo popsáno, kvalitním zpracováním. Jedinečnost vodítek spočívá v jejich posuvném systému, který mají chráněn užitným vzorem. Tento systém umožňuje majiteli variabilní prodloužení v celé délce vodítka, a to až na dvojnásobek pohodlně třemi prsty. Zákazník si může vybrat z více než 60 druhů barev, šesti průměrů lana a pěti délek od 2 do čtyř metrů. Vodítka jsou vybavena zalisovanými oky opatřená ochranou gumou zaručující velmi vysokou pevnost v tahu. Současně v docela velkých a současně skrytých prostorech vznikají i specializované hračky a doplňky.

Hračky v různých velikostech a v množství barev slouží jak pro zábavu, tak pro výcvik, zejména pro aportování. Jsou zdravotně nezávadné, vysoce odolné a dlouze životné. Kromě házecích a tahacích hraček vyrábějí i pešky sloužící k zakusování.
Podnikat začali v roce 2012. "Kolega si koupil psa, udělal vodítko a nápad byl na světě," říká jeden ze společníků. Veškeré nápady vymysleli sami. "Děláme to z věcí, které jsou dostupné na trhu," poznamenává další ze společníků.

V garáži, jiné, než když začínali, zůstávají stále a pořád vyrábějí vodítka a jiné výrobky a dále se rozvíjí. "S rostoucím kapitálem vytváříme nové produkty a to vše bez úvěrů", vyprávějí dva ze společníků. "Veškeré příjmy investujeme zpět do firmy, věříme, že v budoucnu se nám tento přístup vyplatí".

Duchovním otcem firmy je herec Chuck Norris, jehož plakát visí na stěně výrobny. "Ten to tady hlídá," zazní na adresu klasika akčních karate filmů a na jehož účet putují hlavně na rozhlasových vlnách a na internetu nejrůznější vtípky. Například, že Chuck Norris umí dělit nulou, příp. že umí mluvit Braillovým písmem.

Chlapci věnují koníčku, ale i podnikání spoustu času, občas pracují do půlnoci, protože to není jejich jediné zaměstnání, výrobky navíc propagují, kde se dá, třeba po psích výstavách a sportech. "Určitě to ale stojí za to," odpovídají mládenci. meč