Seminář znakování batolat - BABY SIGNSlink
12.04
10:00
12:00
120
Seminář trvá cca 2 hod. a dozvíte se na něm vše potřebné k tomu, abyste začali s programem Baby Signs®, tj. začali se svým miminkem znakovat. Součástí kursovného jsou kvalitní výukové materiály, přičemž máte na výběr ze dvou variant a od toho se také odvíjí cena Vašeho semináře (879,- Kč nebo 499,- Kč, podrobněji viz příloha).
Kapacita semináře je omezena na 6-8 účastníků.
Z vlastní zkušenosti Vás můžu ujistit, že jakmile si Vaše děťátko znakování osvojí, budete překvapeni, jak jsou batolátka chytrá a o čem všem chtějí komunikovat daleko dříve, než začnou mluvit!
Dlouholetý výzkum prokázal, že znakování při každodenní činnosti umožňuje dítěti vyjádřit jeho potřeby a pocity, posiluje jeho sebedůvěru a pozitivní emocionální vývoj, snižuje frustraci a případný vztek, upevňuje pouto mezi ním a rodiči, napomáhá rozvíjet jeho jazykové a poznávací schopnosti. Používání znaků je přirozené a děti znakují s radostí, neboť jim to usnadňuje komunikaci s okolím J Miminko Vám zkrátka otevře svůj svět!

Pro účastníky semináře platí:
- účast DRUHÉHO RODIČE DÍTĚTE ZDARMA, malá miminka a batolátka je možné vzít s sebou
- možnost nákupu dalších produktů Baby Signs® za zvýhodněnou cenu (dětská leporela, trička, výukové karty, DVD...)
- malé občerstvení (káva, nápoj) v ceně
V případě jakýchkoliv Vašich dotazů mě, prosím, neváhejte kontaktovat (nebo zkuste záložku ČASTÉ DOTAZY na stránkách www.babysigns.cz) Romana Pomichálková, tel. 728 021 217, email: romana.gokids@email.cz
.