BĚH BAREVlink
12.09
10:00
16:00
360
Vážení běžci, vážené běžkyně, vzhledem k současným opatřením v souvislosti s šířením onemocnění COVID 19 jsme termín Běhu barev přesunuli na 12.září 2020. Moc vám děkujeme za pochopení. Věříme, že se všichni společně potkáme v náhradním termínu. Registrace těch z vás, kteří se už na běh v původních termínech přihlásili, zůstávají platné. Případně pokud Vám termín nebude vyhovovat, můžete místo sebe na start vyslat náhradníka (změnu jména a velikosti trička napište na email behbarev@oaza.cz).

Jestliže Vám nový termín nevyhovuje a chcete startovné vrátit, pošlete nám prosím číslo účtu + jména registrovaných účastníků e-mailem na behbarev@oaza.cz. Zaplacenou částku zašleme v plné výši zpět.

Pokud byste v náhradním termínu neběželi, a přesto chtěli podpořit charitativní akci Běh barev (výtěžek z akce putuje na děti, kterým život zkomplikovala rakovina), budeme za vaši podporu vděční.

Děkujeme za pochopení.
Těšíme se na vás!
Tým Běh barev

Běh barev není obyčejným během na čas, ale je především zábavný rodinný běh, chůze, zkrátka, co kdo dokáže. Nezáleží na věku, ale ani na způsobu přesunu ze startu do cíle, protože barvám neutečeš! Podstatou je, aby si každý mimořádný den užil a přitom udělat něco velmi záslužného, a sice přispět na charitativní účely.

.