Grafika Art - Kamila Šubrtová

Sdílet
Sídlo firmy
Provozovna
Onomyšl 25, Uhlířské Janovice, 28504

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Vytváříme weby s moderním a čistým designem, které klientovi předáváme se základní SEO optimalizací. Web je pak správně nastaven, aby byl dobře dohledatelný pro vyhledávače a díky tomu se mohl zobrazovat na vyšších pozicích ve vyhledávání. Tvorba webových stránek není tedy pouze o designu, ale i o práci takzvaně v zákulisí, bez které by žádný web nesplňoval nároky uživatelů.

RESPONZIVNÍ WEB

V dnešní době to již bez responzivního nastavení nejde. Umožňuje prohlížení webů či eshopů na všech zařízeních s veškerým komfortem. Stoupá počet uživatelů, kteří hledají informace, obchody či kontakty na mobilních zařízeních. Takový web se na mobilních zařízeních musí zobrazovat responzivně a co možná nejvíce komfortně. Uživatel musí nalézt veškeré důležité informace co nejpohodlněji a na co nejmenší počet kliknutí. Mobilní verze webu se od toho počítačového může i značně lišit.

HOSTING, SPRÁVA WEBU, PPC KAMPANĚ

N
emáte čas se o web starat? Pokud máte zájem svůj web pravidelně plnit informacemi a texty, pak se ani nedivíme, jelikož tato činnost zabírá dost času. Ale pokud je web aktivně aktualizován a doplňován, je to velké plus v přirozeném vyhledávání a za čas tato činnost začne přinášet své ovoce. V žádném případě nestačí postavit web a čekat, že se klienti takzvaně pohrnou. Tvorba webových stránek obsahuje i další práci s ním. Texty ale mají svá pravidla a je důležité dodržovat určitou pravidelnost, která je klíčová. Klientům nabízíme i tuto správu, kdy veškeré aktualizace a doplňování informací provádíme my po dohodě s klientem. Samozřejmostí je zabezpečený hosting a nastavení i správa PPC kampaní.  Vše dle potřeby klienta.

Obchody Kolín


Akce na kolínsku

Chcete zviditelnit Vaši akci? Napište nám, my ji uveřejníme do našeho kalendáře.

+420 321 751 081
webmaster@clever.cz
www.clever.cz

Reklama

image9.jpg b2.jpg image9.jpg image9.jpg b2.jpg image9.jpg