Kolín
ikona facebook
Kalendář akcí Kolín

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ MUZEJNÍ TÁBORYlink
13.07.17.07.
Tento typ tábora přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. Všichni malí účastníci prožijí v muzeu týden plný tvořivosti, poučení a zábavy. Nabízíme: smysluplný program koncipovaný na metodě prožitkového učení plný výletů, her a interaktivní činnosti, jehož cílem je otevřít malým návštěvníkům naše muzeum a přiblížit jim naše město i naši historii zábavnou formou, důraz je kladen na netradiční didaktické metody, způsob prezentace ve srozumitelné rovině a přitažlivé zpracování, podstatné je zapojení více smyslů, vlastní obrazotvornosti a získávání emocionální zkušenosti zaručujeme odborný dohled s profesionálními lektory.


13. - 17. července 2020

"Za časů rytířů a králů" Veigertovský dům, Kolín

Středověk, to nejsou jen výsostné katedrály, mohutné hrady, urozené dámy a vznešení rytíři, je to i každodenní život v zahloubených domech na vesnici, nedostatek jídla či hygieny nebo nekonečné války mocných. Pojďme spolu nahlédnout za závoj času, vydejme se do dob dávno minulých. Středověk nás čeká!

    Cílová skupina: děti ukončených 4. - 8. tříd
    Kapacita: 20 dětí
    Čas: 8:00 - 15:00
    Cena: 1.800,- Kč

Objednávky přijímáme do 21. června nebo do naplnění kapacity tábora. Pokud se do tohoto data nepřihlásí alespoň 15 dětí, nebude tábor realizován.


10. - 14. srpna 2020

"Z pohádky do pohádky" Veigertovský dům, Kolín

Kdo by neměl rád pohádky. Svět bezbřehé fantazie, nadpřirozených postav, mluvících zvířat, krásných princezen a statečných mládenců. Svět, ve kterém je všechno možné a dobro vždy vítězí. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

    Cílová skupina: děti ukončených 1. - 3. tříd
    Kapacita: 20 dětí
    Čas: 8:00 - 15:00
    Cena: 1.800,- Kč

Objednávky přijímáme do 12. července nebo do naplnění kapacity tábora. Pokud se do tohoto data nepřihlásí alespoň 15 dětí, nebude tábor realizován.


Kontakt bohackova@muzeumkolin.cz,  mob.: 702 007 638.


Bližší informace o programu nejsme v tuto chvíli bohužel schopni sdělit, tábory jsou ve fázi přípravy. Děkujeme za pochopení. Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme.UPOZORNĚNÍ: Příměstský muzejní tábor je nutné uhradit HOTOVĚ na pokladně muzea (Karlovo  nám. 8, Kolín). Jiná varianta platby není možná! Děkujeme za pochopení.
pracovní místo v Clever Soft s.r.o.
.