KUCHYŇSKÉ STUDIO A NÁBYTEK POHODA

Sdílet
Sídlo firmy
Provozovna
Jungnannovo Náměstí 440, Kutná Hora

Historie firmy
Kuchyňské studio a nábytek POHODA je českou rodinnou firmou. Během našeho dvacetiletého fungování neustále rozšiřujeme portfolio produktů a zdokonalujeme naše služby, protože spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Dnes nabízíme široký sortiment nábytku na míru: kuchyňské linky, obývací, dětské a studentské pokoje, nábytek do pracoven, ložnic, šaten, koupelen a předsíní.

Dodáváme i další nábytek od renomovaných českých výrobců: sedací soupravy, stoly a židle, postele a matrace, skříně, předsíňové sestavy či dětské pokojíčky, zajišťujeme i dodávky podlah a interiérových dveří.

Naše hodnoty

Know-how
Při návrhu, konzultaci, výrobě a montáži kuchyňských linek a dalšího nábytku úročíme naše mnohaleté zkušenosti. Hovoří za nás stovky realizací a spokojených zákazníků.

Neustále se vzděláváme a sledujeme aktuální trendy. Při návrhu Vaší nové kuchyně či jiného nábytku proto můžeme spojit Vaši představu s našimi vědomostmi tak, abychom společně dosáhli nejlepšího výsledku!

Kvalita za dobrou cenu
Všechen nabízený nábytek je vyráběn v České republice podle vysokých kvalitativních standardů. Jsme schopni naplnit specifické požadavky a očekávání náročných zákazníků, najdeme ale řešení i pro zákazníky citlivé na cenu.

Osobní přístup
Každý zákazník je pro nás důležitý a unikátní. Každému se individuálně věnujeme, nasloucháme mu a hledáme nejlepší řešení jeho požadavků a naplnění představ.

Komplexní servis
Jsme tu pro Vás od začátku do konce. Poskytneme odbornou konzultaci Vaší představy a požadavků, připravíme návrh, kalkulaci a vizualizaci. Kromě samotné výroby a montáže nábytku zajišťujeme také další potřebné subdodavatelské služby (úprava elektrických rozvodů, rozvodů vody a plynu, malování).

V neposlední řadě se věnujeme komplexnímu řešení interiérů tak, abychom docílili harmonického dojmu z celého interiéru.

Obchody Kolín


Akce na kolínsku

Chcete zviditelnit Vaši akci? Napište nám, my ji uveřejníme do našeho kalendáře.

+420 321 751 081
webmaster@clever.cz
www.clever.cz

Reklama

image9.jpg b2.jpg image9.jpg image9.jpg b2.jpg image9.jpg