Hotel Villa Romantica

Sdílet
Sídlo firmy
Provozovna
Zborovská 600, Kolín 2, 28002

Moderní, čtyřhvězdičkový hotel se nachází necelých 60 kilometrů východně od Prahy v klidném prostředí vilové čtvrti města Kolín. Architektonicky zajímavá budova hotelu, díky vyvýšené poloze pozemku, skýtá z oken všech pokojů výhled do širokého okolí. Pokoje ve stylu moderního designu nabízejí kromě pohodlí i veškeré technické vybavení. Hotel je určen všem, kteří dávají přednost kvalitnímu ubytování v klidném a útulném prostředí s nevšední atmosférou, zcela odlišnou od velkých hotelů.

Ubytování je možné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven telefonem, WI-FI, TV + SAT, minibarem, trezorem, vanou a vysoušečem vlasů. Pokoje junior suite o velikosti 43 m2 jsou navíc klimatizované a mají velkou rohovou vanu.

Dále nabízíme prostory pro zajištění firemních školení, meetingů, seminářů, přednášek, prezentací, teambuildingů, konferencí a obchodních schůzek. K dispozici je kvalitní technologické vybavení: dataprojektor, plátno, flipcharty, ozvučení, Wi - Fi. Konferenční místnost - kapacita 30 míst, salónek - kapacita 10 míst. Na přání připravíme občerstvení během celé akce.
Zajímavou atmosféru poskytne vybavený prostorný vinný sklep.

V gastronomii kladme důraz na kvalitu, čerstvost a profesionalitu; využíváme sezónní nabídky surovin.

Pokud si přejete vysněnou svatbu plnou romantiky a nádherných okamžiků, tak Hotel Villa Romantica je právě tím pravým místem, kde tuto životní událost uspořádat. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis, včetně obřadu v naší zahradě. A vy tak budete moci svůj svatební den prožít v klidu a věnovat se sobě a svým hostům. Svatbu můžeme uspořádat pro maximálně 50 hostů.

Trocha historie
Hotel byl otevřen v červnu roku 2006 a byl postaven na místě historické budovy z dvacátých let minulého století, ze které byl zachován jenom suterén a do novostavby byly použity některé původní stavební prvky. Stará budova měla bohatou minulost, zvláště za druhé světové války. Z této doby se také na pozemku zachovala německá protiletecká pozorovatelna.

Obchody Kolín


Akce na kolínsku

Chcete zviditelnit Vaši akci? Napište nám, my ji uveřejníme do našeho kalendáře.

+420 321 751 081
webmaster@clever.cz
www.clever.cz

Reklama

image9.jpg b2.jpg image9.jpg image9.jpg b2.jpg image9.jpg