Pension FALCONI s.r.o.

Sdílet
Sídlo firmy
Provozovna
Sokolská 6, Kolín 2, 28002

Pension Falconi *** nabízí celkem 30 lůžek v útulných dvoulůžkových, třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Všudypřítomná rodinná atmosféra a klidné prostředí přesvědčí hosty, že pro svoje ubytování v Kolíně vybrali správnou variantu. Jako další službu našim hostům poskytujeme Wi-Fi připojení zdarma.

Všechny pokoje jsou vybavené kvalitním nábytkem, kterým jsou zařízené například známé hotelové řetězce Marriot, samozřejmostí je sociální zařízení (sprcha, WC). Na každém pokoji je hostům k dispozici televize a chladnička. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou orientované do zeleně naší malé zahrádky nebo do klidné ulice.

    4x dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu
    3x dvoulůžkový pokoj
    1x dvoulůžkový s možností přistýlky
    3x třilůžkový pokoj
    1x čtyřlůžkový pokoj

Check-in (příjezd) : 12:00 / Check-out (odjedz): 10:00

Snídaně podáváme od 7.00 do 10.30 hodin.

Výhodná poloha v klidné části centra Kolína cca 300m od hlavního Karlova náměstí.

Výborná dostupnost vlakových i autobusových spojů, pošty, úřadů, bank, nákupních center, restaurací, služeb, památek atd.

Nedaleko od pensionu se také nachází mnoho sportovních areálů, umístěných  v lesoparku Borky, ve kterém najdete uklidňující prostředí pro různorodé sportovní aktivity i odpočinek.

Zajistěte si lepší cenu díky nevratnému cenovému plánu, podmínkou je pouze okamžitá úhrada skrze naši platební bránu bez možnosti storna. Vytvořte si rezervaci a vyberte si "bez možnosti storna".

Skupinám, a při dluhodobém ubytování poskytujeme slevy.

Obchody Kolín


Akce na kolínsku

Chcete zviditelnit Vaši akci? Napište nám, my ji uveřejníme do našeho kalendáře.

+420 321 751 081
webmaster@clever.cz
www.clever.cz

Reklama

image9.jpg b2.jpg image9.jpg image9.jpg b2.jpg image9.jpg