Dnes, ve středu 26. srpna od 16.30 hodin, se koná v Kolíně v Brandlově ulici poslední prázdninová Otevřená ulice. Od 17.30 hodin vystoupí bubenická formace Dream Drum by Susha.

Skupina bubeníků a bubenic z Kolína a okolí, pod vedením Jaroslava Suchánka, hraje latinsko - americké rytmy, ale i popové či rockové hity. Dávají si za cíl Otevřenou ulici pořádně rozhýbat, tak se přijďte rozvlnit a užít si jejich představení, píše se na facebokovém profilu Otevřené ulice. Další události se dočtete na pozvánce.

Jestli se bude sousedské setkávání konat i v září, by se veřejnost měla dovědět nejpozději dnes. Zatím tato skutečnost podle spoluzakladatelky Hany Morové není zřejmá. Jisté ale zatím je, že 26. srpna tento občanský projekt nekončí! Jak popisuje na svém facebookovém profilu starosta Vít Rakušan, rozhodla se kolínská radnice požádat „nápaditý organizační tým“, aby jí pomohl otevřít i Vodárnu, která bude sloužit jako rozhledna.

Proto se ve středu 9. září od 16 hodin těšte na „atmosféru plnou pohody, sousedského setkávání, radosti z dobrého dokončeného díla, na spoustu dobré muziky, zábavy a dalších překvapení“. Prostě proběhne OTEVŘENÁ VODÁRNA!, zve veřejnost po Babišovsku starosta. Přesný program prý dostane veřejnost s předstihem k dispozici. Vstupné na slavnostní otevření je zdarma.