Od 2. dubna budou kvůli pokračující opravě havárie parovodní šachty uzavřeny oba jízdní pruhy v ulici U Křižovatky ve směru na Týnec nad Labem od velké kruhové křižovatky u Jednoty po světelnou křižovatku před Novým mostem a částečně jeden jízdní pruh v opačném směru. Objížďková trasa ve směru Týnec nad Labem povede ulicí Dukelských hrdinů k vlakovému nádraží, dále vlevo po Rorejcově ke světelné křižovatce na Nový most jednosměrně. Objížďka platí také pro autobusy městské hromadné dopravy č. 2, 3, 6 až 10. Autobusová zastávka Poliklinika ve směru na Nový most bude bez náhrady zrušena. Opravy potrvají do 11. května. Silnice se opravuje už od 20. února, kdy došlo statického narušení krycího panelu parovodní jímky.

Další uzavírka se týká místní komunikace v Rybářské ulici. Ta byla od soboty zcela uzavřena kvůli provádění stavebních prací v souvislosti se stavbou "Průjezd železničním uzlem Kolín". Uzavírka je naplánována na dvě etapy. První postihne úsek v délce asi 230 metrů ve směru od železničního přejezdu k Masarykovu mostu před domem č.p. 576 ve jmenované ulici, druhá se dotkne úseku v délce cca 670 metrů od tohoto objektu až k budově Starých lázní. Uzavírka má skončit 15. července.

Od tohoto úterý bude do 7. dubna úplně uzavřen chodník v Rorejcově ulici. Důvodem je stavba obchodního centra EuroMall. Rozsah uzavírky je stanoven od objektu č.p. 87 (bývalá restaurace Dominik) směrem k vlakovému nádraží až po proluku, která slouží jako parkoviště. červ, meč