Kolínský atletický oddíl vydal kompletní statistiku loňské závodní sezóny. Na mistrovstvích ČR získali atleti Sokola Kolín 13 medailí, z toho dvě zlaté, což je za posledních 18 let spolu s rokem 2021 (ovlivněném kovidovou pandemií) nejmenší počet. Naopak 56 umístění na 4.-8. místě, což je spolu s medailisty 69 finálových účastí, je šestý nejvyšší počet v celé historii klubu a svědčí o tom, že závodníků patřících do české špičky je v Kolíně stále dostatek.

O 13 medailí na mistrovství České republiky se podělilo 20 kolínských atletů. Dva tituly mistrů České republiky získali na mistrovství České republiky mužů do 22 let kladivář Martin Buryan a na žákovském šampionátu rovněž v hodu kladivem Antonín Adam.

Stříbrné medaile vybojovali kolínští atleti tři. Tou nejcennější z mistrovství ČR žen v hale vybojovala ve skoku o tyči Zuzana Pražáková, na halovém gigantu se radovala ze své první individuální medaile trojskokanka Sofie Bébrová a v září se o třetí stříbro postarala štafeta starších žákyň na 4x60 metrů ve složení Vanessa Stachová, Adéla Dušková, Mia Plačková a Aneta Bedrnová.

Bronzových medailí přibylo v roce 2023 na kolínské konto osm. Na šampionátu žen do 22 let ji získala v běhu na 400 metrů překážek Lenka Novotná, mezi juniory v běhu na 100 metrů Jiří Synek a na dvojnásobné trati Šimon Kratochvíl, na halovém gigantu dorostenecký koulař Vojtěch Otta, na mistrovství žactva v běhu na 1500 metrů překážek Kateřina Bílková a v hodu diskem Josef Pazdera. Další dva bronzy pak přidaly štafety – dorostenky na 4x100 metrů ve složení Aneta Bedrnová, Sofie Bébrová, Amálie Schederová a Justina Špringrová a v hale žáci na 4x200 metrů v sestavě Jan Šmejkal, Ondřej Musil, Štěpán Holeček a Lukáš Sauer.