LIGNA BOHEMIA 2024link
22.02.24.02.
20. mezinárodní výstava strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl. 20. ročník mezinárodní výstavy dřevozpracujícího průmyslu Ligna Bohemia proběhne v tradičním únorovém termínu, který mají dlouho dopředu v kalendáři napsaní všichni vystavovatelé, kteří v tomto oboru něco znamenají, ale samozřejmě také všichni truhláři, podnikatelé, řemeslníci i kutilové, pro které je tato výstava vždy inspirací.
Od čtvrtka 22. 2. do soboty 24. 2. 2024 nabídne lyské výstaviště firmám i návštěvníkům své moderní haly včetně toho nejlepšího servisu. Svou polohou je výstaviště v Lysé naprosto ideálním místem. Je v samém srdci republiky, v bezprostřední blízkosti Prahy a pár kilometrů od sjezdu z D10 i D11, které vás na rozdíl od D1 dovedou včas na to správné místo.
Zájem vystavovatelů i návštěvníků o tuto výstavu roste. Výrobci, dovozci, odborná i laická veřejnost vědí, že Ligna Bohemia v Lysé je nejprestižnější oborový veletrh.
A tak se návštěvníci mohou i na únorové Ligně těšit na významné firmy působící na českém a evropském trhu v oboru dřevoobrábění, které představí CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky, olepovačky, nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje, poradit se s odborníky a zakoupit nejkvalitnější nářadí pro svou dílnu a vystavovatelé budou mít opět možnost se sejít s „kolegy“ ze svého oboru, který voní dřevem a poctivým řemeslem. Souběžně s Lignou Bohemia letos bude probíhat i prodejní výstava Chalupář a Stavitel. Všechny akce se tematicky prolínají a doplňují a potvrzují, že technické obory mají budoucnost a řemeslo má zlaté dno.
.