Rada města Kolína schválila vyhotovení nových uniforem pro Městskou hudbu Františka Kmocha. Odborným garantem zakázky je módní výtvarník a stylista Česlav Jaroš. „Sám nám připravil nákresy, jak bude dámská i pánská uniforma vypadat, takže se můžeme těšit na nové uniformy pro naši městskou hudbu,“ uvedla místostarostka Iveta Mikšíková.

Na vyhotovení celkové zakázky padne přibližně 600 000 korun. Navíc je zde práce odborného garanta, která  zahrnuje zhotovení nových návrhů uniforem, včetně nákresů, účast na výběrových řízeních, konzultace i dohled na to, aby byla uniforma správně ušitá.

Oděvní návrhář Česlav Jaroš má bohaté zákaznické portofilo, do něhož spadají např. Český olympijský výbor, MV Policie ČR, Škoda Auto, Philip Morris Group ČR, ČNTS NOVA, Hotel Intercontinental Praha, Hotel Hilton Praha, Radisson SAS - Alcron Praha, Vyšehrad 2000, Český rozhlas, Mucha Trust, Citroen ČR, a mnoho dalších. Spolupracuje s firmami OP Prostějov Profashion, GALA Prostějov, KOUTNÝ, s.r.o., Otavan Třeboň a.s. či Zádruha Filmtisk, s.r.o..