První letošní svoz bioodpadu dle obvyklého svozového harmonogramu bude zahájen v týdnu od 26. března. Stejně jako v předchozích letech svoz bude probíhat vždy pouze v liché týdny od pondělí do pátku. Předpokládaný konec svážení bionádob v letošním roce je plánován na listopad. 

Harmonogram svozu bioodpadu v liché týdny: 

Pondělí: Kolín I, II, Zibohlavy. 

Úterý: Kolín VI, Sendražice, Štítary. 

Středa: Kolín III. IV a ulice Bezručova (Kolín II). 

Čtvrtek: Kolín V - ulice Antonína Kaliny, Boční, Brankovická, Čelakovského, Horského, Chelčického, Jablonského, Jana Vostrčila, Jiráskovo náměstí, Jiřího Jarocha, Ke Hřbitovu, Krátká, Křičkova, Labská, Mlýnská, Mnichovická, Morávkova, Na Bělidle, Na Louži, Na Skále, náměstí Svobody, Okružní, Oldřišská, Ovčárecká, Pejřimská, Písečná, Příčná, Raisova, Sadová, Štítného, Tovární, U Borků, U Hřiště, U Kostelíčka, U Přejezdu, U Stodoly, Václava Týra, Veltrubská, Za Baštou, Zličská, Kpt. Jaroše a Aloise Vlasáka. A Horní ostrov (Kolín IV).

Pátek: Šťáralka, Kolín V - ulice Boženy Němcové, Cidlinská, Hálkova, Háninská, Jezeřanská, K Raškovci, K Vinici, Klicperova, Lidická, Luční, Macharova, Martinská, Muškátová, Na kopečkách, Na Měkovině, Na Přesypu, Pod Vinicí, Říční, Třídvorská, U Přístavu, V Jezírkách, V Olšinkách, Vavřinecká a Vinařská.

Podrobný harmonogram naleznete zde.