O moderní sportovní hale v Borkách lze stále ještě napsat, že je nová, i po třech letech od otevření ale stále dochází k situacím, kdy zajímavé akce v ní probíhají doslova "anonymně", tedy bez jakékoliv informace o jejich konání. Vzorovým příkladem je velká soutěž v aerobiku pro děti o nastávajícím víkendu, o níž na webu sportovní haly (tady) není ani zmínka.

Přitom se v hale o víkendu 11. a 12. května uskuteční klání v aerobiku pro děti od těch nejmenších až po dorostence s avizovanou účastí cca tisícovky soutěžících z celé ČR. Kolínský závod je součástí seriálu celorepublikových soutěží, pořádaných organizací ´Mistry s Mistry´ a organizátorem kolínského klání je Fit Studio Energy Kolín.

Soutěž nabídne několik věkových kategorií pro závodníky sportovního gymnastického aerobiku (individual, dua a tria) a pro soutěžící s pohybovými sestavami (step, show a dance týmy). V sobotu začíná soutěžní program v 8.30 hodin a pokračuje až do 20 hodin, v neděli závody odstartují v 8 hodin a skončí v 15.30 hodin. Kompletní časový harmonogram jednotlivých soutěží najdete tady.