Penzion pod věží

Sdílet
Sídlo firmy
Provozovna
Parléřova 40, Kolín 1, 28002

Ubytujte se v Penzionu Pod Věží v Kolíně. Nejenom že budete v centru dění města, ale zároveň budete mít i jedinečnou příležitost strávit noc v budově staré přes 500 let, navíc v sousedství Chrámu sv. Bartoloměje.
V roce 2012 prošel Pension Pod Věží rozsáhlou rekonstrukcí a nyní nabízí komfortně a stylově zařízené pokoje s nezaměnitelnou atmosférou.
A to není vše. V prostorách recepce naleznete příjemnou kavárnu a nebo můžete využít privátní wellness a relaxovat ve vířivce či římské parní lázni.

Pension nabízí 10 pokojů a 1 apartmá. Pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, Sat a Wi-fi.
Ceny pokojů od 900 Kč/noc.

When in Kolín, stay in Penzion Pod Věží. Not only you will be accomodated in the town centre, but  you will also have an excellent opportunity to stay in a building that is over 500 years old, not to mention neighbouring with St. Bartholomew's Cathedral.
Our guesthouse underwent a major renovation in 2012 and since then offers comfortable and stylish accomodation with a unique atmosphere. What is more, you can find a pleasant café at the reception area or visit private wellness where you can relax in a jacuzzi or steam room.

Pension Pod Věží offers 10 rooms and 1 apartment. Rooms are equipped with minibar, TV, Sat and Wi-fi.
Room rate from 900 CZK/night.
We are looking forward to your visit!

Obchody Kolín


Akce na kolínsku

Chcete zviditelnit Vaši akci? Napište nám, my ji uveřejníme do našeho kalendáře.

+420 321 751 081
webmaster@clever.cz
www.clever.cz

Reklama

image9.jpg b2.jpg image9.jpg image9.jpg b2.jpg image9.jpg