Kolínští fandové jedné z nejpopulárnějších rockových kapel všech dob, britských Queen, budou mít ve středu 3. dubna pohotovost. V divadle se totiž večer na svém turné zastaví projekt nazvaný Queen Symphonic.

Na pódiu se při této příležitosti sejdou tři jindy samostatně koncertující protagonisté. Nejslavnější písničky Queen odehrají muzikanti z mezinárodně proslulé revivalové kapely Queenmania, za zády budou mít více než třicetičlenný symfonický orchestr Prague Festival Symphony pod vedením dirigenta Petra Chromčáka a vokály Freddieho Mercuryho odzpívá finalista ´The Voice CZ´ Ladislav Korbel, známý z vystupování ve více než dvaceti muzikálech (Romeo a Julie, Hamlet, Tarzan, Děti ráje, Čas růží či Mefisto).

"Připravte se na největší hity jako Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, Somebody to Love a mnoho dalších, které se staly proslulými po celém světě. Živý symfonický orchestr vytvoří velkolepý hudební doprovod a umocní emoce, které Queen zanechali v srdcích fanoušků po celém světě," lákají na kolínský koncert pořadatelé.