V pondělí 21. října 2020 od 15 hodin proběhne v přednáškovém sále č. 113 Podnikatelského inkubátoru CEROP Kolín čtrnácté zasedání Zastupitelstva města Kolína. Na programu jednání je přes 20 bodů. Projednány budou například návrhy na prodej dvou bytových jednotek v ulici U Borků formou dražby, návrhy na schválení prodeje třech pozemků v Průmyslové zóně Kolín – Ovčáry společnostem J.M.KAPA, s.r.o., Xanta s.r.o. či Organic technology Moravia, s.r.o., návrh na schválení dotace ve výši 120 000,- Kč pro Správu městských sportovišť Kolín, a.s a další.

Jednání je veřejné za dodržení hygienických opatření. „Řídíme se doporučením Ministerstva vnitra ČR – platí tedy standardně dva metry rozestupy a účast v rouškách, po praktické stránce zasedání povedeme stejně jako na jaře – vedoucí odborů či veřejnost k jednání v daný čas přizveme,“ uvedl starosta Michael Kašpar.

Jednání je veřejné, můžete se zúčastnit osobně nebo máte možnost sledovat jej v přímém přenosu zde. Pokud nestihnete přijít, nebo vám nevyhovuje čas přímého přenosu, můžete si později přehrát video záznam z archivu zde.