Zítra se v areálu Kmochova ostrova koná hudební festival Natruc. Diváci se mohou tešit na dárky v podobě rekordního počtu interpretů, kteří se vystřídají na třech pódiích, na filmový stan, nebo na řadu cataringových vychytávek, klidových zón i hiporehabilitaci. Program začíná úderem poledne. I v tomto roce bude hlavní pódium umístěno do amfiteátru, ve kterém se představí například David Koller (na fotce), člen legendární kapely Lucie, jejíž písně tak na Natrucu zazní. Návštěvníci festivalu se mohou těšit i na hity skupiny Mandrage, oceněné cenami Anděl. Mezi festivalové stálice bezesporu patří i kapely Wohnout, Blue Effect, Sunshine, Medvěd 009, Luno či ska klasika Tleskač.

Na druhém jevišti se bude tradičně servírovat o poznání ostřejší menu. Pořádnou dávku chilli do festivalového koktejlu přimíchá Krucipüsk, evropská punkrocková hvězda Pipes and Pints v čele s americkým zpěvákem Mikem či slovenská punkrocková legenda Konflikt. Těšit se můžete i na Doctora PP a nejšílenější českou kapelu Hentai Corporation. Mladší publikum zajisté ocení vystoupení nastupující slovenské hvězdy The Paranoid a českých A Banquet, v současnosti odbornou veřejností označovaných titulem nejnadějnější česká skupina.

Produkci na třetí scéně, umístěné do velkého šapitó, rozjedou regionální kapely, následovat bude lahůdka v podobě speciálního setu Miloše Meiera, jednoho z nejlepších českých bubeníků. Zajímavé bude i propojení Nobody Listen ft. Ondra Štorek (Rybičky 48). Večer bude v šapitó patřit DJ´s. Svůj projekt Bounce Bounce rozjedou členové kapely Sunshine Kay a Tuzex. Závěr celého festivalu obstará DJ Friky, který ve dvojici s DJ Fluxem získal 6. místo v Na mistrovství světa DJingu DMC WORLD v londýnské O2 Indigo areně. meč