Tento pátek nás v Kolíně čeká několik zajímavých akcí, které byste si neměli nechat ujít. Poté co na Karlově náměstí navštívíte Farmářský trh se v podvečer od 18 hodin můžete vydat do malé útulné kavárny KOA CAFE v Karlově ulici nejen na výbornou kávu a vymazlené dortíky, ale hlavně na vernisáž výstavy fotografií Vojtěcha Vlka NA BŘEZÍCH ŘEKY GANGY, kde hudební produkci zajistí Yannick Tevi.

Večerní Ples ZUŠ Fr. Kmocha začíná v pátek 6.3. v 19 hodin a bohatý program slibuje vyžití nejen taneční, ale i poslechové a pohledové. Zahraje DIXÍK, vystoupí žáci a hlavně žákyně tanečního oboru pí učitelky Jolany Burešové, jejichž Jó třešně zrály jsou hitem letošních předtančení a vystoupení starších děvčat jistě potěší oči všech pánů. K tanci bude hrát skupina STUDIO a jako host večera se představí Kronos Combo unplagged. Ples se letos koná v hotelu Theresia, takže i Vaše chuťové pohárky si přijdou na své.

Sobotní odpoledne dětem zpříjemní tradiční LEGO KLUB CB Na Královské cestě v Kolíně, kde děti čeká od 15 do 18 hodin spousta setů i jednotlivých dílků, z kterých se tentokrát bude mimo jiné stavět kolínské náměstí. Pro rodiče je připravena zajímavá přednáška manželů Grohmanových Co můžeme dělat pro zdravý vývoj dětí.

V nevšední poloze můžete v sobotu večer od 20 hodin vidět a slyšet zlatou slavici Lucii Bílou, která vystoupí v Kolíně v MSD s ARAKAINem.

V neděli odpoledne pak na Zámecké při tradičním Nedělním tanečním odpoledni zahraje VĚNOVANKA všem ženám k jejich svátku.