Minulý pátek 9. října vyprodal Karel Gott příbramskou sportovní halu, kde se běžně hraje volejbal. Už za necelé tři týdny rozproudí centrální halu ve městě Nymburk, kde pro změnu zápasí basketbalisté. Z celkové kapacity 2300 vstupenek jich zbývá už jen 500.
Vstupenky na jedinečnou kulturní akci v tomto městě se prodávají od poloviny měsíce září. Za tu dobu se stihlo rozprodat už 1800 vstupenek, a k dispozici jich je už jen 500 kusů, z levnější cenové kategorie.
Spolu s českým mistrem vystoupí ve sportovní hale ještě Jitka Zelenková, autorka sedmnácti sólových alb, několika zlatých desek, která rozproudila diváky na desítkách vystoupení jak v Čechách, tak i v zahraničí.
Těšit se můžete i na Dashu, českou zpěvačku a muzikálovou herečku.
Velkým překvapením večera je, kdo celou akci bude moderovat. Nebude to nikdo jiný, než nejznámější český moderátor, Leoš Mareš.

Možnost zakoupení VIP vstupenky
Bonusem pro Vás je také možnost zakoupení VIP vstupenky, která Vám zaručuje nápoje během koncertu, místo v prvních třech řadách, následný raut po skončení večera s organizátory a možná i s některým z interpretů.