I letos mezi Vánoci a Silvestrem se v Kolíně na radnici otevírala schránka s přáními od spoluobčanů umístěná pod Vánočním stromem na Karlově náměstí. Tentokrát se jich uvnitř nashromáždilo cca 150. Kromě obligátních darů, jako jsou třeba peníze (34 korun), lidé darovali bohužel nepotřebné kovové destičky nebo rozloženou krabičku na sirky bez sirek.
 
Tužby byly opět realistické (tedy splnitelné) či nesmyslné. Napůl vyšlo přání na bankomat a McDonald´s na Zálabí, vyasfaltování cesty na Spálenku je spíše nerealistické. Z těch splnitelných tužeb lze jmenovat osvětlení přechodů u malé kruhové křižovatky blízko finančního úřadu, likvidaci skládky v lokalitě na Skále, pořízení automatu na mléko, nasprejování zdi Parama, obnovení hřiště v Dělnické ulici, mít hezčí fitnesspostavu, zastřešení další autobusové zastávky v Masarykově ulici naproti gymnáziu, objednat více autobusových linek do Lídlu a třeba svezení s MAD na Karlovo náměstí.
 
Nejmilejším textem však bylo oznámení, že se nejmenovaná žena/dívka po 20 letech strašně zamilovala. Jsou ještě krásné věci na tomto světě.