Narozeninová Partylink
05.01
22:00
Slavíte narozeniny v průběhu ledna? Máte zájem s námi oslavit narozeniny ve velkém stylu? Na pátek 5 ledna pro Vás chystáme oblíbenou narozeninovou akci - limitovanou edici. Stačí dorazit v pátek 5 ledna do klubu Staré Lázně bez registrace a můžeme začít slavit! Pravidla jsou jednoduchá: Každý host narozeninové akce získá od klubu Staré Lázně 100Kč na libovolnou konzumaci na bar. Min. počet 5 lidí (tzn. 1 oslavenec + 4 hosté). Jako další dárek od nás oslavenec s hosty získá MAXI kýbl, rezervace stolů a vstupy zdarma! Při větší oslavě tzn. 10 lidí = dostanete od nás navíc 2x MAXI kýbl a voucher v hodnotě 1.000,-Kč na bar pro celou vaší partu! Příchod oslavence a hostů musí být společný.


Na všechny, kteří se k nám zaregistrovali nebo oslavu plánují se už tešíme a zároveň chceme informovat Vás ostatní, kteří narozeniny neslavíte, že klub bude standartně otevřený pro všechny ostatní + KADÝ HOST OBDRŽÍ 60Kč VOUCHER NA KONZUMACI DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU NA BAR.

SOUČÁSTÍ PÁTEČNÍ AKCE JE AFTERPARTY Maturitního ples Gymnázium Kolín 4.A konaném v MSD Kolín. Všichni s platnou vtupenkou mají vstup do klubu Staré Lázně ZDARMA!

.